پیام فرستادن
سیاست حفظ حریم خصوصی

صفحه اصلی

>

Jiangxi Sanjia Crafts & Gifts Co., Ltd سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

سفارشات

ما اطلاعاتی را از کاربر درخواست می کنیم.در اینجا کاربر باید اطلاعات تماس (مانند نام و آدرس حمل و نقل) و اطلاعات مالی (مانند شماره کارت اعتباری، تاریخ انقضا) را ارائه دهد. این اطلاعات برای مقاصد صورتحساب و برای تکمیل سفارشات مشتری استفاده می شود.اگر در پردازش سفارش مشکل داریم، از این اطلاعات تماس برای ارتباط با کاربر استفاده می شود.

ایمیل ها و کاتالوگ ها

ما هرگز آدرس ایمیل، آدرس پستی یا سایر اطلاعات شناسایی شخصی شما را که به ما ارائه می کنید، نمی فروشیم یا اجاره نمی دهیم.

انتخاب/انصراف

کاربرانی که دیگر مایل به دریافت ایمیل های ما نیستند، می توانند با کلیک بر روی پیوند لغو اشتراک در ایمیل، از دریافت این ارتباطات انصراف دهند.

رنگ ها

 

مگر اینکه در مورد دیگری توافق شده باشد، همه رنگ ها "تا حد امکان" با آثار هنری اصلی شما مطابقت داده می شوند.اکثر محصولات ما دست ساز / دست ساز هستند و هر از چند گاهی می توان تفاوت رنگ و رنگ را انتظار داشت..

برای تطابق دقیق رنگ، ما از راهنمای فرمول سیستم های تطبیق Pantone® برای رنگ های پوشش داده شده استفاده می کنیم.با هزینه اضافی 0 دلاری برای هر رنگ، رنگ‌های پنتون را دقیقاً با رنگ‌های موجود در راهنمای فرمول Pantone که ازسیستم تطبیق پنتون

لطفاً توجه داشته باشید که به دلیل تفاوت در کالیبراسیون مانیتور، رنگ های نمایش داده شده در مانیتور ممکن است با رنگ های راهنمای پنتون متفاوت باشد.ما رنگ‌ها را بر اساس راهنمای چاپ شده با اثبات هنری مطابقت می‌دهیم.

بیسکویت ها

کوکی بخشی از اطلاعات ذخیره شده در هارد دیسک کاربر است که حاوی اطلاعاتی درباره کاربر است.استفاده از کوکی به هیچ وجه به هیچ اطلاعات قابل شناسایی شخصی در هنگام حضور در سایت ما مرتبط نیست.سایت ما از کوکی ها برای پیگیری سبد خرید شما استفاده می کند.اگر کاربر کوکی را رد کند، ممکن است همچنان از سایت ما استفاده کند.تنها اشکالی که در این مورد وجود دارد این است که کاربر در برخی از مناطق سایت ما محدود خواهد بود.کوکی‌ها همچنین می‌توانند ما را قادر به ردیابی و هدف قرار دادن علایق کاربران خود برای بهبود تجربه در سایت خود کنند.

فروشندگان شخص ثالث، از جمله Google و Teracent، تبلیغات شما را در سایت های اینترنتی نشان می دهند.فروشندگان شخص ثالث، از جمله Google، از کوکی ها برای ارائه تبلیغات بر اساس بازدیدهای قبلی کاربر از وب سایت شما استفاده می کنند.کاربران می توانند با مراجعه به سایت از استفاده گوگل از کوکی ها انصراف دهند صفحه انصراف از تبلیغات گوگل.کاربران می توانند با مراجعه به این سایت از استفاده Teracent از کوکی ها منصرف شوندصفحه انصراف Teracent.

امنیت

این وب سایت تمام اقدامات احتیاطی را برای محافظت از اطلاعات کاربران خود انجام می دهد.هنگامی که کاربران اطلاعات حساس را از طریق وب سایت ارسال می کنند، اطلاعات شما هم به صورت آنلاین و هم آفلاین محافظت می شود.

وقتی فرم ثبت‌نام/سفارش ما از کاربران می‌خواهد اطلاعات حساس (مانند شماره کارت اعتباری) را وارد کنند، این اطلاعات رمزگذاری شده و با بهترین نرم‌افزار رمزگذاری در صنعت، SSL (لایه سوکت‌های امن) محافظت می‌شود.

تصحیح/به روز رسانی اطلاعات شخصی

اگر اطلاعات شناسایی شخصی کاربر تغییر کند، یا اگر کاربری دیگر تمایلی به خدمات ما نداشته باشد، ما سعی خواهیم کرد راهی برای تصحیح، به روز رسانی یا حذف داده های شخصی آن کاربر ارائه شده به ما ارائه دهیم.این کار ممکن است با ارسال ایمیل به ما انجام شود: 

اطلاع رسانی تغییرات

هرگونه تغییر مادی در نحوه استفاده WWW.SANJIACRAFTS.COM از اطلاعات شخصی در نسخه های بعدی این بیانیه حفظ حریم خصوصی توضیح داده خواهد شد.البته، شما همیشه می‌توانید نگرانی‌های خود را در مورد بیانیه حریم خصوصی یا شیوه‌های حفظ حریم خصوصی ما به SANJIACRAFTS.COM ارسال کنید.لطفاً به خط مشی رازداری در موضوع خود مراجعه کنید.SANJIACRAFTS تلاش خواهد کرد تا به تمام نگرانی ها یا سوالات معقول ظرف پنج روز کاری پس از دریافت پاسخ دهد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نشان پین برگردان تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 sanjiacrafts.com . تمامی حقوق محفوظ است.